Kierownictwo firmy

Od zawsze cechowała nas innowacyjność i przywództwo, to dzięki innowacyjnym produktom firma aktywnie się rozwija. Dynamizm i naukowe podejście to klucz do sukcesu naszej firmy. Dało nam to możliwość zwiększenia produkcji i skutecznego wdrażania naszych rozwiązań i wynalazków w przedsiębiorstwach na całym świecie.

Łozin DA

dyrektor

Swój sukces firma zawdzięcza przede wszystkim zespołowi. Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy firmy odpowiedzialnie iz inspiracją wdrażają innowacyjne rozwiązania naukowców firmy, wytwarzają produkty wysokiej jakości, niezawodne i łatwe w obsłudze.

Gawrilyuk VV

CEO

Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem jest możliwe tylko pod warunkiem jasnego i jasnego dla każdego pracownika kierownictwa firmy. Dlatego stale analizujemy obecną sytuację, badamy doświadczenia najlepszych przedstawicieli biznesu i produkcji, staramy się doskonalić system motywacji pracowników, wyznaczamy realne cele i osiągamy ich rozwiązania.

Dzhurinska MK

Główny księgowy

Wdrożony w przedsiębiorstwie system zarządzania marketingiem pozwala na rozwój nowych rynków – krajów i branż. Dynamika naszych specjalistów, którzy są gotowi udać się na miejsce i rozwiązać wszelkie trudne zadania, imponuje klientowi, budzi zaufanie i chęć współpracy z nami.

Vakulka OO

Zastępca Dyrektora Marketingu

Obecność w przedsiębiorstwie laboratorium fizyko-chemicznego i technologicznego umożliwia prowadzenie kompleksowych badań nad wzbogacaniem materiałów zarówno rudnych, jak i nierudnych oraz separacją różnych materiałów metodami elektrostatycznymi, prądami wirowymi, powietrznymi i NIR.

Nitiagovsky VV

Zastępca Dyrektora ds. Nauki

Nasze motto: "Wiemy lepiej czego potrzebuje klient." Ucieleśnia się w kompleksowym podejściu do pracy: od zadania klienta - po dostawę i wdrożenie wysokiej jakości sprzętu oraz w dążeniu do skutecznego rozwiązywania problemów technologicznych, środowiskowych, energetycznych klienta.

Serdiuk AV

szef projektant